3/19/2017

Konkurs - "Łowca czterech żywiołów z autografem" - WYNIKI!


 

Na wstępie chciałybyśmy podziękować Wam za udział w naszym konkursie. 

Piszemy to właśnie podgryzając popiół i to wszystko z Waszej winy. Gdybyście nie wymyślili tak ciekawych odpowiedzi, pamiętałybyśmy o tym, żeby wyłączyć piekarnik z pizzą na czas. I może wtedy Krysia nadal miałaby wszystkie zęby. 😁Ach...ta piękna spalenizna.
Bardzo trudno nam się było zdecydować, ale po długich dyskusjach, debatach, perswazjach, przekonywaniach i kłótniach udało nam się wybrać zwycięzcę. 

A szczęśliwcem, do którego poleci nowiutki, pachnący świeżością (nie jak nasza pizza 😂) egzemplarz "Łowcy Czterech Żywiołów" z autografem autorki jest.....(werble)......(dobrze, i tak wiemy, że większość osób przewinęła ten przydługi wstęp i sprawdziła tylko nazwisko zwycięzcy)...........AGNIESZKA NOWAKOWSKA! Gratulujemy i mamy nadzieję, że dzięki nabytej umiejętności władania nad żywiołami sprawisz, że w Warszawie będzie choć trochę cieplej😁.

Oto zwycięska odpowiedź:
Powinnam zacząć od tego, że podziwiam wszystkich, którzy mają odwagę dzielić się publicznie tym, co myślą o danej rzeczy, a jeśli przy tym zachęcają i inspirują innych - na przykład nieczytających do sięgnięcia po lekturę, to już po prostu świetnie :) Każdy post promujący czytanie jest w obecnych czasach niezmiernie ważny. Ja jednak najbardziej lubię przeglądać wszelkiego rodzaju podsumowania i topy, zwłaszcza jeśli są uzupełnione zdjęciami okładek książek - wtedy osobie mającej w głowie wiele podobnie brzmiących, nieznanych tytułów, jest łatwiej wszystko sobie poukładać. Dzięki takim postom jest możliwość porównania wielu pozycji, a o tych, które po krótkim, treściwym opisie zachęcą, poszukania dodatkowych informacji przed decyzją kupna. Topy książek poszczególnych gatunków są też o tyle dobre, że nieznając się na jakimś, a mając za zadanie kupić komuś na prezent książkę właśnie w takim gatunku, można od razu poznać opinie na temat wielu pozycji tego rodzaju. Jednak, Drogie Prowadzące Bloga, zamieszczajcie najwięcej takich wpisów, których tworzenie sprawia Wam najwięcej radości. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju bloga :)

Pozdrawiamy, a Agnieszce przypominamy o wysłaniu nam adresu na mail: krysiaklaraiksiazki@gmail.com. A jeśli nie wygraliście to nie załamujcie się, niedługo szykujemy kolejny konkurs.
Klara i Krysia.

2 komentarze: