Współpraca
"Kto czyta książki, żyje podwójnie"Umberto Eco

Krysia Klara i książki to blog z recenzjami książek. Od lutego 2017 radość z czytania łączymy z pisaniem recenzji. Nasz blog stworzyłyśmy z nadzieją, że zawitają tu książkoholicy tacy jak my, wkładamy w jego prowadzenie dużo czasu, pasji i miłości.

Jesteśmy otwarte na różne propozycje współpracy. Z pisarzami, wydawnictwami, księgarniami i innymi blogami. Z przyjemnością zorganizujemy konkurs, napiszemy rekomendację, lub obejmiemy Waszą powieść patronatem. 

Z chęcią zrecenzujemy książki. Najbardziej interesują nas: fantasy, romanse, młodzieżówki i kryminały, ale nie zamykamy się na inne gatunki. Na pewno poznamy i rozważymy każdą propozycję.

Na napisanie opinii dajemy sobie miesiąc, jednak bardzo często nasze recenzje pojawiają się już po kilku dniach od otrzymania przesyłki. Możemy zrecenzować e-booki, jednak preferujemy książki w wersji papierowej. Napiszcie do nas, na pewno się dogadamy!

W swoich recenzjach będziemy pisać prawdę, nie wychwalamy książki, która nam się nie spodoba. Zawsze jednak staramy się znaleźć chociaż kilka zalet danej powieści. Jednak, ponieważ same wybieramy książki, które mogą spodobać, prawdopodobieństwo, że nie przypadną nam do gustu jest naprawdę niewielkie.

Opinie opublikujemy oczywiście na naszym blogu, a także na lubimyczytac.pl, stronach wielu księgarni internetowych, a także na kilkunastu grupach książkowych na facebooku. Dzięki temu nasze recenzje mogą dotrzeć do dużej liczby osób.

Tak wygląda logo naszego bloga:

Zapraszamy do współpracy. Prosimy pisać na e-mail krysiaklaraiksiazki@gmail.com. Na pewno się dogadamy.

Zaufali nam:

Autorzy:
Księgarnie:

1. Księgarnia internetowa kanon.24


Wydawnictwa:
1. Wydawnictwo Otwarte.
 Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo otwarte 

1 komentarz: